برتری سرور ابری نسبت به هاست اشتراکی

در هاست‌های اشتراکی شما دارای دسترسی root بر روی هاست خود نیستید. همچنین شما برای هرگونه تغییری مجبور به تماس با شرکت ارائه‌دهنده هستید که در نتیجه موجب طولانی شدن فرآیند تغییرات مدنظر شما می‌شود. با سرور ابری شما دیگر محدودیتی ندارید. دسترسی کامل به سرور، امکان تغییر در منابع به صورت آنی و همچنین قابلیت انتخاب بین انواع نسخه‌های سیستم‌های عامل اعم از لینوکس و ویندوز تنها گوشه‌ای از مزایای سرورهای ابری نسبت به هاست اشتراکی است.


بر حسب میزان مصرف پرداخت کنید

در سرورهای ابری کلادینو هزینه‌ها به صورت ساعتی محاسبه می‌شود. شما می‌توانید با توجه به نیازمندی‌ها، از بین انواع سرورهای ابری با منابع گوناگون و در قالب پلن‌های ماهانه و سالیانه سرور خود را تهیه نمایید. همچنین در هر زمان می‌توانید پلن‌ خود را تغییر داده و تنها ما به تفاوت را با توجه به میزان زمانی که از پلن فعلی استفاده نمودید پرداخت کنید.


سرور ابری با امکانات ویژه

با استفاده از سرورهای ابری کلادینو علاوه بر داشتن یک سرور ابری قدرتمند با هارد SSD،‌ شما به امکانات بیشتری مانند پشتیبانی رایگان ۲۴ ساعته، سیستم پیامکی رایگان و زیرساخت قدرتمند قوی‌ترین دیتاسنتر ایران (دیتاسنتر برج میلاد) دسترسی خواهید داشت.


ویژگی‌ها

 نهایت UpTime
سرورهای ابری کلادینو دارای ضمانت پایداری بالا می باشد. در نتیجه شما می‌توانید با آرامش خیال از آپتایم ۹۹.۹٪ بهره‌مند شوید.
 امنیت سرویس
امنیت شما در اولویت اول کار ما قرار دارد. کلادینو با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا، امنیت را به حداکثر ممکن رسانده است.
 پشتیبان ۲۴ × ۷
چه حرفه‌ای باشید و چه تازه‌کار، تیم کلادینو به صورت ۲۴*۷ و رایگان آماده ارائه پشتیبانی به شما می‌باشد.
  انعطاف پذیری
در هر زمان به راحتی منابع سرور ابری خود را بدون نیاز به جابجایی اطلاعات و اختلال در سرویس ارتقاء دهید.
 پنل حرفه ای
شما می‌توانید در هر زمان از طریق پنل مدیریتی، تغییر و به‌روزرسانی را در برنامه‌ها و سیستم‌های عامل تنها با چند کلیک انجام دهید.
 مدیریت هزینه
گستردگی سرورهای ابری کلادینو این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا کاملاً متناسب با نیاز خود سرور خود را انتخاب کرده و در زمان نیاز را ارتقاء دهید.

حافظه‌ی رم پردازنده فضای دیسک ترافیک ایران ترافیک بین‌الملل قیمت قیمت با تخفیف
20%

C3-NANO

استاندارد
حافظه ۱ گیگابایت
پردازنده ۱ هسته‌ای
فضای دیسک ۵ گیگابایت
ترافیک ایران نامحدود
ترافیک بین‌الملل ۱۰ ترابایت
۸۲۰,۸۰۰ تومان
۶۵۶,۶۴۰ تومان
شروع کنید
20%

C3-XLARGE

پردازشی
حافظه ۸ گیگابایت
پردازنده ۴ هسته‌ای
فضای دیسک ۵۰ گیگابایت
ترافیک ایران نامحدود
ترافیک بین‌الملل ۱۰ ترابایت
۴,۵۳۶,۰۰۰ تومان
۳,۶۲۸,۸۰۰ تومان
شروع کنید
20%

CS-NANO

حافظه‌ای
حافظه ۱ گیگابایت
پردازنده ۱ هسته‌ای
فضای دیسک ۱۵ گیگابایت
ترافیک ایران نامحدود
ترافیک بین‌الملل ۱۰ ترابایت
۱,۰۸۰,۰۰۰ تومان
۸۶۴,۰۰۰ تومان
شروع کنید
حافظه‌ی رم پردازنده فضای دیسک ترافیک ایران ترافیک بین‌الملل قیمت قیمت با تخفیف

C3-NANO

استاندارد
حافظه ۱ گیگابایت
پردازنده ۱ هسته‌ای
فضای دیسک ۵ گیگابایت
ترافیک ایران نامحدود
ترافیک بین‌الملل ۱۰ ترابایت
 
۶۸,۴۰۰ تومان
شروع کنید

C3-XLARGE

پردازشی
حافظه ۸ گیگابایت
پردازنده ۴ هسته‌ای
فضای دیسک ۵۰ گیگابایت
ترافیک ایران نامحدود
ترافیک بین‌الملل ۱۰ ترابایت
 
۳۷۸,۰۰۰ تومان
شروع کنید

CS-NANO

حافظه‌ای
حافظه ۱ گیگابایت
پردازنده ۱ هسته‌ای
فضای دیسک ۱۵ گیگابایت
ترافیک ایران نامحدود
ترافیک بین‌الملل ۱۰ ترابایت
 
۹۰,۰۰۰ تومان
شروع کنید

پرسشهای متداول

برتری سرور ابری نسبت به هاست اشتراکی در چیست؟
برتری سرور ابری نسبت به هاست اشتراکی در این است که شما دارای دسترسی root هستید و می‌توانید آنطور که می‌خواهید پیکربندی سرور را تغییر داده، برنامه‌های مورد نظرتان را نصب کنید و از میان سرورهای ابری لینوکسی یا سرور ابری ویندوزی هر کدام را که مدنظر داشتید برای میزبانی سایت خود برگزینید.
چه سیستم‌عامل‌هایی بر روی سرور ابری قابل انتخاب هستند؟‌
انتخاب‌های گوناگونی برای شما در هنگام ایجاد سرور ابری فراهم شده است. شما می‌توانید به صورت رایگان از بین نسخه‌های مختلف سیستم‌های عامل Ubuntu، Debian، CentOS، Fedora، MikroTik و همچنین ویندوز سرور سیستم عامل مناسب نیاز خود را انتخاب نمایید. در هنگام انتخاب پلن سرور ابری توجه داشته باشید که میزان نیازمندی‌های سیستم‌‌های عامل با یکدیگر متفاوت است و پلن‌ها متناسب با نیازمندی سیستم‌عامل مدنظر شما امکان انتخاب خواهند داشت.
آیا برای کار با سرور ابری نیاز به دانش خاصی وجود دارد؟
خیر. سرور ابری پس از راه‌اندازی محیط کاملا مشابه با سیستم‌های عامل (البته نه به صورت Graphical) را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما برای کار با سرور ابری دسترسی کاربر root و همچنین دسترسیSSH را در اختیار دارید. همچنین در صورت وجود سوالاتی مرتبط با سرور ابری تیم پشتیبانی کلادینو به صورت ۲۴*۷ پاسخگوی سوالات شما است.
آیا امکان تست سرور ابری وجود دارد؟
بله، شما پس از ورود به حساب کاربری می‌توانید به راحتی از طریق دکمه قرار گرفته در نوار ابزار بالای صفحه سرور آزمایشی خود را با سیستم‌عامل مدنظر ایجاد نمایید.
پشتیبانی و روند پاسخگویی به تیکت‌ها در کلادینو به چه صورت است؟
پشتیبانی از طریق ارسال تیکت بصورت ۲۴ ساعته می باشد. پاسخ‌دهی تیکت‌ها در کمتر از یک ساعت انجام می‌شود.
آیا سرورهای ابری دارای IP Public است؟
بله، تمامی سرورهای ابری دارای Ip public می‌باشد.
آیا سرورهای ابری دارای هارد SSD است؟
بله، هارد تمامی سرورهای ابری به صورت SSD تا بالاترین سرعت برای شما فراهم شود.
آیا نصب سیستم‌عامل یا نرم‌افزارهای موجود در پنل بر روی سرور ابری دارای هزینه‌ای جداگانه است؟
خیر، شما به راحتی می‌توانید به صورت رایگان از میان سیستم‌های عامل گوناگون و نرم‌افزارهای موجود در پنل، موارد مدنظر خود را انتخاب نموده و سرور ابری را به همراه این موارد ایجاد نمایید. همچنین ضمن امکان تغییر مشخصات سرور ابری از طریق پنل، با توجه به داشتن دسترسی root شما می‌توانید نرم‌افزارهای مدنظر خود را بر روی سرور ابری نصب نمایید.
آیا امکان ارتقاء و کاهش منابع سرور ابری وجود دارد؟
بله، برای ارتقاء منابع سرور ابری، در هر زمان شما می‌توانید به راحتی از طریق پنل، پلن مدنظر خود را انتخاب کرده و سرور خود را ارتقاء دهید. برای کاهش منابع در سرور ابری با توجه به ساختار تکنولوژی ابری این امکان به طور مستقیم از طریق پنل وجود ندارد،‌ ولی شما می‌توانید با استفاده از امکان تصویر آنی (Snapshot)، از سرور ابری خود تصویر آنی ایجاد نموده و مجدداً با پلنی با منابع کمتر آن را ایجاد نمایید. البته توصیه می‌شود پیش از هر کدام از این موارد از سرور ابری خود نسخه پشتیبان دریافت نمایید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این خصوص تیم پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما است.
آیا امکان ایجاد چند سرور ابری از یک نوع به صورت همزمان وجود دارد؟
بله، شما می‌توانید در هنگام ایجاد سرور ابری به راحتی تعداد سرور مورد نیاز خود را از طریق پنل مدیریت انتخاب نمایید.
آیا می‌توان از یک سرور ابری مجدداً سروری مشابه را ایجاد نمود؟
بله، شما می‌توانید از سرور ابری مورد نظر خود تصویر آنی ایجاد کرده و سرور جدیدی را مشابه آن ایجاد نمایید. توجه نمایید که تمامی اطلاعات شما نیز در سرور ابری جدید مشابه سرور ابری پایه خواهد بود. همچنین شما می‌توانید در ایجاد سرور ابری جدید با تصویر آنی، نوع پلن را متناسب با نیاز تغییر دهید. البته توجه داشته باشید به دلیل نحوه ذخیره‌سازی اطلاعات در هارددیسک، امکان انتخاب پلنی با میزان هارد کمتر وجود ندارد.