هاست بهینه جوملا

جوملا طی ده سال اخیر محبوبیت زیادی کسب کرده است و با موفقیت به یکی از پرکاربردترین سیستم‌های مدیریت محتوا در سطح جهانی تبدیل شده است. با توجه به نیاز کاربران به هاست جوملا، کلادینو از هاست بهینه شده برای جوملا بر روی کنترل پنل سی‌پنل رونمایی کرد. نصب جوملا فارسی(آخرین نسخه) یا انتقال از لوکال به هاست در اینگونه از هاست‌ها رایگان توسط ما انجام می‌شود. سرعت و سازگاری کامل را با ما تجربه کنید.


مزایای هاست جوملا

  • رایگان بودن و نصب آسان
  • پشتیبانی از ۷۵ زبان زنده دنیا
  • به‌روزرسانی روزانه
  • امنیت بالا به صورت احراز هویت ۲ عاملی
  • دارای انجمن فعال
  • سازگاری و انعطاف پذیری

همراه شما در تمامی مراحل

ما در تمامی مراحل از مشاوره ابتدایی تا راه‌اندازی وب‌سایت شما بر روی هاست همراه شما هستیم. در ابتدا امکان دریافت مشاوره‌های کامل از جانب تیم کلادینو در اختیار شما است. پس از آن در صورتی که نیاز به مهاجرت از یک هاست دیگر به هاست پرسرعت کلادینو داشته باشید، این کار به صورت کاملا رایگان صورت می‌پذیرد. همچنین CMS مدنظر شما نیز به صورت رایگان برای شما نصب می‌گردد. علاوه بر این در تمامی مدت میزبانی توسط کلادینو، تیم پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات و موارد مدنظر شما هستند.


مزایای هاست کلادینو

 امنیت بالا
امنیت شما در اولویت اول کار ما قرار دارد. کلادینو با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا، امنیت را به حداکثر ممکن رسانده است.
  پشتیبان ۲۴ × ۷
در تمامی مراحل تیم کلادینو به صورت ۲۴*۷ و رایگان برای پشتیبانی شما آماده است.
 نصب رایگان CMS
هر CMSای را که مدنظر دارید به طور رایگان بر روی هاست پرسرعت شما نصب می‌شود.
 نهایت Uptime
هاست پرسرعت کلادینو دارای ضمانت پایداری بالا می‌باشد. در نتیجه شما می‌توانید با آرامش خیال از آپتایم ۹۹.۹٪ بهره‌مند شوید.
 SSL رایگان
تمامی هاست‌ها دارای SSL رایگان هستند تا امنیت بیشتری را تجربه کنید.
 ایمیل سازمانی
برای مدیریت آسان‌تر فعالیت‌ها، ایمیل سازمانی شما با دامنه خودتان به صورت رایگان و نامحدود در دسترس است.