آینده ای درخشان در انتظار وب‌سایت شما

این نرم‌افزار آینده‌ی درخشان و فوق العاده‌ای دارد که می‌توان به نوشتن مطالب به آسانی، عملکرد قابل اعتماد و امنیت عالی آن اشاره کرد. اما چیزی که این سیستم مدیریت محتوا را یگانه میکند، انعطاف پذیری آن است.


هاست دروپال نیاز اصلی برای راه‌اندازی وب‌سایت شما

هاست دروپال یکی از مواردی است که هر شخصی در زمان نصب و راه‌اندازی سایت دروپال به آن نیاز دارد. کار با سیستم مدیریت‌محتوای دروپال آسان نیست، بنابراین نیاز است تخصص کافی برای استفاده از آن را داشته باشید. همچنین دروپال از نظر امنیت در جایگاه بالایی قرار دارد و برای نهادها و سازمان‌های دولتی که مسئله امنیت مهم‌ترین اولویت آنها است، بسیار حائز اهمیت می باشد. هاست دروپال در واقع برنامه میزبانی وب است که به کاربران اجازه دسترسی به وب‌سایت مورد نظر را می‌دهد.


همراه شما در تمامی مراحل

ما در تمامی مراحل از مشاوره ابتدایی تا راه‌اندازی وب‌سایت شما بر روی هاست همراه شما هستیم. در ابتدا امکان دریافت مشاوره‌های کامل از جانب تیم کلادینو در اختیار شما است. پس از آن در صورتی که نیاز به مهاجرت از یک هاست دیگر به هاست پرسرعت کلادینو داشته باشید، این کار به صورت کاملا رایگان صورت می‌پذیرد. همچنین CMS مدنظر شما نیز به صورت رایگان برای شما نصب می‌گردد. علاوه بر این در تمامی مدت میزبانی توسط کلادینو، تیم پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات و موارد مدنظر شما هستند.


مزایای هاست کلادینو

 امنیت بالا
امنیت شما در اولویت اول کار ما قرار دارد. کلادینو با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا، امنیت را به حداکثر ممکن رسانده است.
  پشتیبان ۲۴ × ۷
در تمامی مراحل تیم کلادینو به صورت ۲۴*۷ و رایگان برای پشتیبانی شما آماده است.
 نصب رایگان CMS
هر CMSای را که مدنظر دارید به طور رایگان بر روی هاست پرسرعت شما نصب می‌شود.
 نهایت Uptime
هاست پرسرعت کلادینو دارای ضمانت پایداری بالا می‌باشد. در نتیجه شما می‌توانید با آرامش خیال از آپتایم ۹۹.۹٪ بهره‌مند شوید.
 SSL رایگان
تمامی هاست‌ها دارای SSL رایگان هستند تا امنیت بیشتری را تجربه کنید.
 ایمیل سازمانی
برای مدیریت آسان‌تر فعالیت‌ها، ایمیل سازمانی شما با دامنه خودتان به صورت رایگان و نامحدود در دسترس است.