کلادینو یک سیستم پویا و ساده در بستر ابری است. در این نرم‌افزار تحت وب شما به راحتی هرچه تمام می‌توانید تنها با چند کلیک سرور ابری مناسب خود را به صورت خودکار بسازید، مدیریت کنید، نرم‌افزار مورد نظر خود را نصب کنید و از کار کردن در فضایی حرفه‌ای لذت ببرید.

کلادینو نرم‌افزاری است که براساس تفکر جمعی شکل گرفته و حاصل تلاش گروهی تیم سدیدآفرین می باشد. کاهش زمان راه اندازی یک سرور در فضای اینترنت به زیر یک دقیقه، افزایش زمان کارایی سرور در این فضا، کاهش چشمگیر هزینه‌های راه اندازی و مدیریت سرورها و نرم‌افزارهای نصب شده بر روی آنها و ارتقاء سطح امنیت سرورها در فضای اینترنت از مهم‌ترین دلایل راه اندازی کلادینو است.

وجود زیرساختی مطمئن و راه اندازی اصولی سیستم ابری، کلادینو را به یکی از بهترین ارائه دهندگان این خدمات در ایران تبدیل کرده است..

ازکجا شروع کردیم؟

هسته اصلی ساخت کلادینو براساس تغییرات در خواست کاربران و نیاز روز افزون‌ آن‌ها به استفاده از سیستم‌های سخت‌افزاری جدید و بروز شکل گرفته است. سرعت در راه اندازی سرویس های مختلف و نیز اطمینان از سطح کارایی هر کدام از آن‌ها اشکالاتی است که در سیستم‌های سنتی ارایه دهنده سرورهای مجازی به چشم می خورد. سالیانه بسیاری از کاربران حرفه‌ای برای استفاده از سرورهای مجازی هزینه های هنگفتی را می پردازند. کلادینو سعی دارد تا با تغییر سیستم پرداخت سنتی و تبدیل آن به سیستم‌های مدرن تر گام موثری در تغییر آینده میزبانی ابری در ایران بردارد.

تا کجا میخوایم پیش بریم؟

به طوری کلی می توان گفت که مسیر پیشرفت در این زمینه محدودیتی ندارد . هدف اصلی ما تبدیل شدن به برند اول میزبانی ابری است، در این راه تمامی تلاش خود را بکار خواهیم برد تا به صورت یکپارچه و هماهنگ به هدف والای خود دستیابیم.

ویژگی‌های متمایز کلادینو

پیش از این اگر نیاز به سرور ابری داشتیم باید مراحل طاقت‌فرسا و سختی را پشت سر می گذاشتیم، به اصطلاح هفت خان رستم بود. اما با طراحی جدید فقط کافی است تا اراده کنید و با صرف کم‌ترین زمان سرور خود را بسازید. ویژگی‌های زیاد کلادینو باعث متمایز شدن این نرم‌افزار است. امنیت بالا و استفاده از سیستم محاسباتی براساس ساعت کارکرد و نیاز نداشتن به پرداخت سالیانه. این تنها بخشی از ویژگی‌های متمایز کلادینو است. ” کلادینو تجربه‌ای نو”