استفاده از سرور رایگان در کلادینو

در چند ماه اخیر همه ما شاهد بروز حوادث گوناگونی بوده‌ایم؛ حوادثی که هر یک به طریقی بر ما تاثیرگذار بوده‌اند. در حال حاضر نیز فراگیر شدن ویروس کرونا و توصیه‌های بهداشتی مربوطه، باعث شده که در بسیاری از کسب ‌و‌کارها، فعالیت‌ها به صورت دورکاری و نیمه‌دورکاری پیش برده شود. از طرف دیگر بسیاری از کسب و کارها در این شرایط دچار مشکلات متعددی شده‌اند، که اثرات آن را می‌توان در کاهش فروش، به ویژه در ماه‌های پایانی سال و اقداماتی مانند تعدیل نیرو مشاهده نمود.

در چنین وضعیتی همه ما باید دست در دست هم در جهت حفظ کسب‌وکارها تلاش کنیم. تیم کلادینو هم بر اساس همین تفکر، اقداماتی هر چند کوچک را برداشته است.

در اولین اقدام کلادینو به مدت یک ماه سرورهای مجازی رایگان ارائه می‌دهد. کسب‌وکارها کافی است پلن مورد نظر خود را از میان پلن‌ها انتخاب نموده و سپس از طریق ارسال تیکت در پنل خود، درخواست خود را اعلام نمایند. تیم پشتیبانی کلادینو آماده است تا تمام راهنمایی‌های لازم را برای دریافت سرور مجازی رایگان در اختیار قرار دهد.

 

جهت ارائه ی درخواست سرور رایگان در کلادینو خواهشمندیم به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • خواهشمندیم پلن مورد نظر خود را مطابق با نیاز واقعی مجموعه انتخاب نمایید تا امکان ارائه سرویس به تعداد کسب و کار‌های بیشتری میسر باشد.
 
  • از ایجاد سرور جهت مقاصد غیر قانونی نظیر خدمات VPN و یا خدماتی که ترافیک متقارن ایجاد می کنند پرهیز نموده و از این طریق ما را در پیشبرد هرچه بهتر ارائه سرور مجازی رایگان یاری فرمایید. بدیهی است سرویس دهی به کاربرانی که این موضوع را رعایت نمی کنند متوقف خواهد شد.
 
  • مدت زمان ارائه سرور مجازی رایگان تا پایان سال ۱۳۹۸ می‌باشد. کاربرانی که تا پایان سال درخواست خود را جهت بررسی ارسال فرمایند، بلافاصله سرور رایگان به مدت یک ماه در اختیارشان قرار خواهد گرفت.
 
  • در صورت وجود هر گونه سوال می توانید از طریق ثبت تیکت در پنل کاربری خود با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید. تیم پشتیبانی همواره جهت پاسخگویی آماده‌اند.

روش درخواست سرور رایگان به شرح زیر است:

  • ثبت نام در کلادینو از طریق صفحه ی ثبت نام
  • ثبت درخواست از طریق پنل کاربری
  • ارسال مدارک مورد نیاز
  • دریافت کلادیبن به اندازه ی سرور درخواستی و شارژ حساب کاربری از طریق آن
  • ساخت سرور ماهانه
 
توجه داشته باشید که کلادیبن به ایمیل مربوط به حساب کاربری شما ارسال می‌گردد. برای استفاده از کلادیبن ارسال شده فقط کافی است در پایین صفحه‌ی پرداخت و در بخش کلادیبن، کد را وارد نمایید.

همچنین علاوه بر این اقدام، تمامی سرورهای مجازی با 50 درصد تخفیف برای پلن‌های سالیانه و 10 درصد تخفیف برای پلن‌های ماهیانه از طریق پنل در اختیار خواهند بود.

امید داریم که این اقدامات بتواند کمکی هر چند کوچک در جهت پیشبرد فعالیت کسب‌وکارها و همچنین ایجاد شرایط مناسب‌تر برای دورکاری باشد. از شما هم به عنوان عضوی از جامعه، تقاضا داریم در جهت کمک به اطلاع‌رسانی مناسب‌تر، این اقدام را به اشتراک گذارید.