خدمات colocation

یکی از امکانات کارآمد و موثر در مراکز داده، وجود امکان به اشتراک‌گذاری فضا برای موسسات و سازمان‌های بزرگ است. با استفاده از این امکانات، سازمان‌ها و موسساتی که به فضایی برای قرار گرفتن سرورهای پرقدرت خود با پشتوانه پهنای باند پرظرفیت نیاز دارند، می‌توانند از خدمات هم مکانی (Colocation) یا خدمات اشتراک فضا در دیتاسنتر استفاده نمایند.

شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌ها، گاه با صرف وقت و هزینه‌های هنگفت، اقدامات پراکنده و ناقصی را برای ایجاد یا توسعه دیتاسنتر انجام داده‌اند که در بیش‌تر موارد آنها را از دست‌یابی به نتیجه‌ مطلوب باز داشته است.

خوشبختانه تجارب ناموفق گذشته باعث شده است تا در سال‌های اخیر استقبال خوب و گسترده‌ای از دیتاسنترهای بخش خصوصی از سوی سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی به عمل آید، به طوری که امروزه اشتراک فضا یکی از رایج‌ترین و پرتقاضاترین خدمات دیتاسنترهای خصوصی به شمار می‌رود.

در این زمینه کلادینو میزبان امن داده های شما در بزرگترین دیتاسنتر محتوایی کشور در برج میلاد می‌باشد.

✔ بهره برداری از دکل مخابراتی در راس برج

✔ ۴۰ دستک با ظرفیت ۱۶۰ لینک تراز ۲۹۷+

✔ دیتاسنتر با ظرفیت ۵۰۰رک در ترازهای ۱۰-و۲۸۴+

✔ هشت سلول اختصاصی هر یک با ظرفیت ۲۰ رک تراز ۱۰-

✔ با قابلیت ارایه رک و کیج اختصاصی

✔ با قابلیت سرورهای اختصاصی و مجازی

✔ ارتباط با مراکز ارتباطی و زیر ساخت

✔ با قابلیت ارائه رک و گیج اختصاصی

✔ با امکان واگذاری سرورهای اختصاصی و مجازی

✔ امکان پشتیبانی از سرور ها

✔ امکان مانیتورینگ

✔ امکان ایجاد لینک point-to-point تا سرور

منبع یونیت پاور پورت ۱ گیگ پورت ۱۰ گیگ
قیمت
یونیت برای اطلاع از قیمت‌ها لطفا با ما تماس بگیرید
پاور برای اطلاع از قیمت‌ها لطفا با ما تماس بگیرید
پورت ۱ گیگ برای اطلاع از قیمت‌ها لطفا با ما تماس بگیرید
پورت ۱۰ گیگ برای اطلاع از قیمت‌ها لطفا با ما تماس بگیرید

با استفاده از فرم زیر، سرویس درخواستی خود را ثبت و ارسال کنید. کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول

بسیاری از شرکت‌ها در راستای کاهش هزینه‌های خود و رهایی از دغدغه‌های ناشی از حفظ و نگهداری سرورها، ترجیح می‌دهند تا این کار توسط یک تیم فنی تخصصی صورت پذیرفته و پشتیبانی شود. کلادینو میزبان سرورهای شما در بهترین دیتاسنترهای کشور و با پشتیبانی کامل است.

شرایط نگهداری سرورها به اندازه‌ای حساس و نیازمند دانش تخصصی و هزینه‌های بالای نگهداری است که عمدتا نگهداری داخلی آن‌ها برای سازمان‌ها، از نظر هزینه‌ی تجهیزات، امکانات نگهداری، متخصصین مورد نیاز، زمان و دغدغه‌ها به صرفه نخواهد بود. به همین جهت سازمان‌ها در راستای رفع این نیاز از خدمات دیتاسنتری که بسیار اقتصادی‌تر است، استفاده می‌کنند.

کولوکیشن بهترین گزینه برای شرکت ها یا سازمان‌هایی است که اقدام به خرید یک یا چند سرور نموده‌اند، اما فضای کافی، امکانات مورد نیاز، زمان، نیروی متخصص و سایر موارد را برای نگهداری آن ندارند. در این سرویس، فضا و امکانات نگهداری و محافظت از تجهیزات شما فراهم می‌شود و شما می‌توانید بدون دغدغه بر روی فعالیت‌های اساسی خود متمرکز شوید.

تعرفه خدمات کولوکیشن یا اجاره فضای سرور به عواملی همچون اندازه سرور (یک یونیت، دو یونیت و …)، میزان مصرف ماهیانه ترافیک، میزان برق مورد نیاز و دیتاسنتری که سرور شما در آن قرار می‌گیرد، وابسته است.

فضای دیتاسنترهایی که میزبانی شما را بر عهده خواهند داشت مطابق با استانداردهای جهانی و دارای امکاناتی به منظور کنترل دما و رطوبت فضای دیتاسنتر، مجهز به سنسورهای محیطی و تأمین نیروی برق دائم با استفاده از UPS و ژنراتور است.