هر آنچه باید درباره فناوری ابری بدانید!

با وجود این که این روزها بسیاری از افراد در نقاط مختلف جهان درباره فناوری ابری سخن میگویند، اما هنوز مفهوم ابر و رایانش ابری برای بسیاری از کاربران مبهم است و درباره آن اطلاعات کافی ندارند.

برترین شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات میزبانی وب در سال 2018

برترین شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات میزبانی وب در سال 2018 سعی کرده‌اند که خدمات خود را نسبت به رقبا با کیفیت بهتری عرضه کنند تا بتوانند در دسته بندی که هر ساله ارائه می‌شود، در رتبه‌های نخست قرار بگیرند.

رایانش ابری و مزایای خرید یک سرور ابری

رایانش ابری برای کاربرانی که روزها و ساعت‌ها پشت کامپیوتر قرار می‌گیرند و در وب سایت‌های مختلف به جستجو می‌پردازند، واژه آشنایی است. در دنیای ابر، سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای زیادی وجود دارند که داده‌ها را پردازش کرده و در اختیار کاربر قرار می‌دهند، در صورتی که مخاطب تنها نتیجه نهایی را می‌بیند و از هر آنچه در دل این ابر پنهان شده بی‌اطلاع است!

چگونگی راه اندازی نرم افزار Discourse در کلادینو

Discourse یکی از بهترین سیستم‌های تحت وب جهت راه اندازی انجمن‌های اینترنتی است. این نرم افزار که به صورت رایگان و open source در اختیار همگان است، با داشتن پنل مدیریت بسیار کاربردی، راه اندازی و مدیریت فروم را بسیار آسان کرده است.

چگونگی راه اندازی نرم افزار WordPress در کلادینو

WordPress یک نرم افزار Open Source تحت وب است که در دسته‌ی CMS ‏(Content Management System) یا همان مدیریت محتوا قرار می‌گیرد. با استفاده از این نرم افزار می‌توان وب سایت و یا وبلاگ ایجاد کرد.

چگونگی راه اندازی سیستم مانیتورینگ زبیکس در کلادینو

زبیکس یک سیستم جامع مانیتورینگ در سطح سازمانی است که برای مانیتورینگ دسترسی و کارایی زیرساخت‌های IT به کار می‌رود. [...]

راهنمای استفاده از Private Network در VPS

ما به شما Private Network به اشتراک گذاشته شده بین VPS هایتان که در یک مرکز داده مشترک قرار دارند را پیشنهاد می‌دهیم.

راهنمای نصب سرور FTP بر روی Ubuntu 16.04

سرور FTP یا همان File Transfer Protocol یک پروتکل TCP است که از طریق آن می‌توان فایل‌ها را بین Client و Remote جا به جا کرد.

پیاده سازی و تنظیم فایروال با استفاده از Iptables در Ubuntu 16.04

تنظیم و پیاده سازی فایروال یکی از ضروری ترین کارها در جهت امینت سیستم عامل است.

چگونگی ورود به VPS از طریق Putty

درحال حاضر شما یک VPS ساخته‌ایید اما احتمالا متعجب هستید و با خود می‌گویید: "من چطور باید به سرورم وصل شوم و نام کاربری و رمز عبور خود را بدون اینکه از cpanel استفاده کنم، وارد بکنم؟" [...]

چگونگی استفاده از کلیدهای SSH با VPS

زمانیکه شما VPS خود را می‌سازید، یک ایمیل حاوی آدرس IP سروری که ساخته‌اید و رمز عبور کابر Root سیستم برای شما ارسال می‌شود[...]

چگونگی ساختن VPS در Cloudino

ساختن VPS در Cloudino بسیار آسان و راحت است. با ما همراه باشید تا در مدت یک دقیقه VPS خود را در Cloudino بسازید.